Šis produktas – visiškai natūralus ir tvarus sprendimas: sukurtas iš gamtoje savaime suyrančių medžiagų, pagamintas iš atsinaujinančių šaltinių ir lengvai perdirbamas. Tai atitinka tvarios ekonomikos principus, sprendžia baldų utilizavimo problemą, padeda stabdyti neigiamus ekologinius veiksnius, prisideda prie tvarumo politikos skatinimo ir diegimo Lietuvoje bei Europoje.
Produktas įkūnija pagarbą gamtai, aplinkai, lietuviškos kilmės žaliavai, todėl garantuoja vartotojo emocinį pasitenkinimą. Gamyboje naudojamos natūralios vietinės medžiagos – pluoštiniai augalai, tokie kaip sėjamoji kanapė (Cannabis sativa), sėjamasis linas (Linum usitatissimum L.) ir didžioji (pluoštinė) dilgėlė (Urtica dioica L.).
Augalų pluoštų ir sumedėjusių luobo dalelių smulkinių biomasei formuoti naudojami tik biorišikliai arba formavimo technologijos, kurių metu panaudojamas pluoštinių augalų gebėjimas susiklijuoti celiuliozinių jungčių pagrindu.
Inga Valentinienė 2004 m. baigė interjero elementų konstravimo ir gamybos specialybės bakalauro studijas Kauno kolegijoje ir įgijo konstrukcinių medžiagų technologo kvalifikacinį laipsnį. 2009 m. baigė grafinio dizaino specialybę VDA, 2011 m. įgijo dailės magistro laipsnį, o 2016 m. ten pat apgynė meno projektą „Vietinių pluoštinių medžiagų pritaikymas eko-baldų dizainui“ ir įgijo meno srities, dizaino krypties daktaro laipsnį. Nuo 2004 m. dirba lektore, docente, nuo 2012 m. Pramoninių technologijų ir dizaino katedros vedėja, o nuo 2018 m. – Menų akademijos vadove Kauno kolegijoje. 2013 m. apdovanota „Geriausios metų dėstytojos“, o 2015 m. – „Koja kojon su Alma Mater“ apdovanojimais už patentuotą išradimą „Pluoštinių augalų plaušų plokštės ir jų gavimo būdas“.