Modulinis dizainas – viena iš projektavimo praktikų, galinčių padėti sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, pvz., supaprastinant pakartotinę gamybą jau projektavimo etape, pasitelkiant modulines struktūras ir standartinius komponentus. Pagrindinė modulinės sistemos „Iziconn“ funkcija – moduliarumas – ne tik padeda spręsti netvaraus vartotojiškumo problemą, bet ir palengvina produkto gamybą bei adaptaciją prie kritinių elektroninių prietaisų rinkos pokyčių.
Rinkoje esantys technologiškai panašūs analogai produkto modulumą akcentuoja tik kaip galimybę naudoti tos pačios jungties akumuliatorių, t.y. sujungti konkrečius prietaisus, neišnaudojant pilno modulumo potencialo parduodamo produkto dizaine. Tačiau kuriamo produkto modulumas vartotojui leidžia ne tik jungti akumuliatorinį modulį su tam tikrą paskirtį turinčiu moduliu/elementu, bet ir kombinuoti modulius tarpusavyje. Modulinė sistema „Iziconn“ suteikia galimybę turėti daug skirtingų funkcijų viename prietaise, jas pakeičiant ir pritaikant skirtingose srityse.
Dizaineris nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje baigė produkto ir grafinio dizaino specialybę, o vėliau tęsė dizaino studijas Vilniaus dailės akademijoje. Po studijų su dviem komandomis dalyvavo VGTU organizuojamame „Makeademy“ projekte, kur užėmė pirmą ir antrą vietas. Taip pat kartu su „AIAI architects“ pristatė naujai pritaikytą bakalaurinį darbą „Structum“ organizuojamame konkurse „Ateities klinika“ ir laimėjo 3-iąją vietą. I. Kuncevičius yra vienas iš OCCURRE, kuriančios inovatyvius dizaino sprendimus bei startuolius, bendraįkūrėjų.